Info tellimise ja tagastamise kohta

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad www.minukodukontor.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Smart Home Office OÜ (edaspidi Veebipood minukodukontor.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Smart Home Office OÜ juriidilised andmed:

  • aadress: Kadakamarja tn 23-7, Saue linn, 76506 Saue vald, Harju maakond
  • registrikood: 16906470

Kontaktandmed:

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad minukodukontor.ee Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3 Veebipood minukodukontor.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel minukodukontor.ee.

2. Hinnainfo

2.1 Kõik Veebipoes minukodukontor.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

2.2 Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile: ise järele tulemine või kulleriga kohaletoimetamine.

2.3 Kauba kohaletoimetamine on kliendile tasuta Eestisiseselt. Veebipood minukodukontor.ee võtab endale õiguse vajadusel valida parim kullerteenust pakkuv ettevõte.

2.4 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe minukodukontor.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.5 Veebipood minukodukontor.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel minukodukontor.ee.

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Lisa ostukorviˮ.

3.3 Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina.

3.4 Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Mine maksmaˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor) või krediitkaardiga (Visa, Mastercard). Samuti on võimalus kasutada järelmaksu Montonio konto kaudu. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

Isikuandmete vastutav töötleja on Smart Home Office OÜ, mis edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale. 

3.5 Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

3.6 Märkige linnuke lahtrisse “Olen tutvunud veebilehe müügitingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga ja nõustun nendega”.

3.7 Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse igal tööpäeval kell 10:00-16:00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 12:00, võidakse tellimus töösse võtta alles järgneval esmaspäeval.

3.8 Tellimuse valmistamiseks ja väljastamiseks kulub Veebipoel minukodukontor.ee keskmiselt 8-10 nädalat.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1 Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood minukodukontor.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood minukodukontor.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele minukodukontor.ee tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

4.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe minukodukontor.ee pangakontole.

5. Kohaletoimetamine

5.1 Pärast müügilepingu jõustumist pannakse tellimus töösse ning kui see on valmis, annab minukodukontor.ee selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Juba vormistatud tellimust ei ole enam võimalik tühistada.

5.2 minukodukontor.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe minukodukontor.ee pangakontole. Keskmiselt võtab kohaletoimetamine aega 8-10 nädalat.

5.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Kui Kaup ei ole mõistliku aja jooksul Kliendini jõudnud, tuleb kontakteeruda e-posti teel info@minukodukontor.ee, et kontrollida saaja andmete õigsust. 

6. Tagastamisõigus

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes minukodukontor.ee sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Oma soovist Kaup tagastada tuleb esmalt täita tagastamise vorm. Kirjas palume märkida tellimuse number, tellija andmed ning toote nimetus, mida soovitakse tagastada.

6.2 Tagastamisele kuuluv Kaup peab olema rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis.

6.3 Kaupa on võimalik tagastada, võttes ühendust info@minukodukontor.ee. Teile sellest lisakulu ei tule.

6.4 Veebipood minukodukontor.ee tagastab tagastatava Kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood minukodukontor.ee võib keelduda tagasimaksete tegemisest seniks, kuni on Kaup kätte saadud.

6.5 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud Kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik Kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud Kauba testimiseks füüsilises poes.

7. Vääramatu jõud

7.1 Veebipood minukodukontor.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või Kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood minukodukontor.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Isikuandmete töötlemine

8.1 Veebipood minukodukontor.ee on isikuandmete vastutav töötleja, mis edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale.

8.2 Tarbija annab Veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, kodune aadress, e-postiaadress).

8.3 Veebipoel minukodukontor.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

8.4 Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Kauba kohaletoimetamiseks.

8.5 Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

8.6 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel minukodukontor.ee ligipääs.

9. Tarbija õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole

9.1 Kui Veebipood minukodukontor.ee on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse Tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve ameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve ameti andmed on toodud nende kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse või teha avaldus Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendaval platvormil.

10. Pretensiooni esitamise õigus

10.1 Veebipood minukodukontor.ee vastutab ostjale müüdud Kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba Kauba üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul alates Kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul Kauba üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba Kauba üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe minukodukontor.ee poole, saates e- kirja aadressile info@minukodukontor.ee või helistades telefonil +372 5618 7453.

10.2 Veebipood minukodukontor.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast Kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud Kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega Kauba. Kui Kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Shopping Cart
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.